Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Üretim

Üretim Hizmetleri

Kalitesi Tekstil Üretimi

Kumaş üretimi, doğal veya sentetik malzemelerin iplikler halinde tezgah üzerinde dokularak oluşturulması sürecidir. Bu süreç, tasarımdan başlayarak, iplik üretimine, dokuma ve kesim-dikime kadar birçok adımı içerebilir.

Doğal malzemeler, örneğin pamuk, ipek veya yün gibi bitkilerin iplikleri, sentetik malzemeler ise, poliester, naylon ve spandex gibi petrokimya ürünlerinin iplikleri olabilir. Iplikler tezgah üzerinde dokularak kumaş haline getirilir ve daha sonra kesim-dikim işlemi ile ürünlerin şekilleri verilir.

Kumaş üretiminde kullanılan tezgahlar ve teknolojiler, kumaşın özelliğine ve istenen sonuçlara göre değişebilir. Kumaş üretimi, birçok faktörün bir arada çalışmasını ve uyumlu bir şekilde yapılmasını gerektirir, örneğin iplik çeşidi, dokuma tekniği, ağırlık ve genişlik gibi.

Sonuç olarak, kumaş üretimi, çok adımlı ve detaylı bir süreçtir ve kumaşın kalitesi, görünümü ve performansı için önemlidir.

Müşterilerimizin istekleri ve siparişleri doğrultusunda ham, boyalı ya da baskılı olarak üretim yapmaktayız.

Geniş Üretim Çeşitliliği

Her Zevke Uygun Tekstil Ürünleri

Polyester grubu ağırlıklı üretimin yanında pamuk, viskon, akrilik ve naylon gibi birçok farklı kumaş çeşidinde hizmet vermekteyiz ve her birinin  özelliklerini de göz önünde bulundurarak üretim yapıyoruz.

Tül, likralı tül, file çeşitleri, astar, lakost, saten, kadife, alkantra, bayraklık, eşofmanlık, formalık, mayoluk, dantel çelikleri, bürümcük, okyanus, pamuklu fileler, yarasa desen gibi birçok Raşel Örme Kumaşlarının yanı sıra İnterlok, scuba, yağmur desenli ve her çeşit Yuvarlak Örme Kumaşlarında da çok çeşitli ürünler sunuyoruz.

12 Adet

Karl Mayer Raşel Örme Makinası

Tül, Likralı tül, Grek tül, Kare tül, 11×1 File, 7×1 File, 5×1 Kuşgözü file, 3×1 file, 2×2 file, 1×1 File, pamuklu fileler ve özel üretim file çeşitleri

Astarlık, Lakost, Ayakkabılık Lakost, Ters Lakost, saten, kadife, alkantra, bayraklık çeşitleri, Eşofmanlık ve eşofmanlık çeşitleri, Formalık, Mayoluk, Dantel çelitleri, Bürümcük, Okyanus, yarasa desen vb. her çeşit raşel örme kumaşlar.

27 Adet

Mayer&Cie Yuvarlak Örme Makinası

İstenilen en, gramaj ve özelliklerde İnterlok, scuba, yağmur desen çeşitleri,
ribana, üç iplik, ve her çeşit yuvarlak örme kumaşlarını hizmetinize sunmaktayız.

1 Adet

Runyuan Dantel Makinası

Runyuan Lace Machine, tekstil endüstrisinde kullanılan bir dantel örme makinesidir. Bu makine, özelleşmiş kalıplar kullanarak dantel tasarımlarını üretmek için tasarlanmıştır ve giyilebilir aksesuarlar, günlük giysiler ve ev tekstili ürünleri gibi ürünlerin üretiminde kullanılır. Runyuan, bu makine ile verimli ve kaliteli dantel üretimini amaçlamaktadır.